logo1
biuro@bidus.pl | 501 050 718

Betonowe elki, ścianki, murki – oferta BSW

BSW – Betoniarnia Stary Wiśnicz od lat specjalizuje się w produkcji elementów betonowych wykorzystywanych na terenach prywatnych, komercyjnych lub jako elementy zabudowania publicznego. Niezależnie od zastosowania, wszystkie nasze produkty łączą wysoka jakość i bardzo atrakcyjna cena. Dbamy o to, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszych usług, dlatego każde zlecenie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Jako specjaliści możemy zagwarantować, że nasze produkty, takie jak np. kręgi studzienne, elki betonowe, murki oporowe, ścianki betonowe lub przepusty drogowe zapewnią wieloletnią satysfakcję nawet w bardzo wymagających warunkach eksploatacyjnych.

Ścianki betonowe

Ścianki betonowe cieszą się ogromną popularnością wśród klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych. Współpracujemy z wieloma inwestorami z Małopolski i okolic, a na swoim koncie mamy wiele udanych przedsięwzięć. Wyróżnia nas zaangażowanie w każdy powierzony projekt. Wiemy, jak istotna jest trwałość naszych produktów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do materiałów. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

murki oporowe
Rodzaj Wymiar Sz x Wys x Dł Cena netto Zdjęcie
Elka betonowa
30 x 60
30 x 60 x 50 20 zł elki betonowe
Elka betonowa
48 x 80
48 x 80 x 50 45 zł elka betonowa
Elka betonowa
60 x 100
60 x 100 x 50 50 zł ścianka oporowa z betonu

Elki betonowe – korzystna cena

Elki betonowe z naszej oferty mają szerokie zastosowanie w drogownictwie, budownictwie ogólnym, lądowym, przemysłowym i rolniczym. Nasze produkty mają za zadanie utrzymywanie uskoku gruntów w stanie statecznym, dlatego muszą wyróżniać się wytrzymałością na wiele czynników zewnętrznych. Oferujemy bardzo korzystne ceny elek oraz murków oporowych, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta są naszym priorytetem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poprzez kontakt z naszą firmą.

Murki oporowe – wysokiej jakości produkty

Murki oporowe mają za zadanie zabezpieczać skarpy oraz nasypy. W branży nazywane jako L-ki, ponieważ mają specyficzną budowę, która pozwala na efektywną separację terenu niezależnie od jego wysokości. W ofercie BSW znajdą Państwo produkty wyposażone w wibroprasowane elementy, których zadaniem jest przenoszenie naporu zabezpieczonej powierzchni na podłoże. Produkowane przez naszą firmę ścianki cieszą się powodzeniem szczególnie wśród firm zajmujących się projektowaniem krajobrazu ogrodu.

ścianki betonowe