logo1
biuro@bidus.pl | 501 050 718
11
KW.
2018

Korytka ściekowe skarpowe – typ trapezowy

Posted By :
Comments : 0

Korytka ściekowe trapezowe to element stosowany na skarpach, wyłącznie w budownictwie drogowym. Jego zadaniem jest przejmowanie odpływającej wody opadowej i odprowadzanie jej do wpustów kanalizacji deszczowej. Pionowo łączone ze sobą elementy, które montuje się właśnie na skarpie tworzą ciąg, służący do odprowadzania wody z ulic, które położone są niżej od wpustów kanalizacji deszczowej.

Wytrzymałe i popularne korytka typu trapezowego

Korytka ściekowe trapezowe to element stosowany wyłącznie w budownictwie drogowym. Jego zadaniem jest przejmowanie odpływającej wody opadowej i odprowadzanie jej do wpustów kanalizacji deszczowej. Łączone ze sobą elementy tworzą ciąg, służący do odprowadzania wody z ulic, które położone są niżej od wpustów kanalizacji deszczowej.

Działając w branży od lat nauczyliśmy się, że nawet najdoskonalsze formy wymagają sukcesywnej zmiany, dlatego stale inwestujemy w maszyny i komponenty produkcyjne, by nasi klienci otrzymywali produkt o najwyższej jakości i spełniający obowiązujące standardy.

Korytka ściekowe skarpowe – bogaty wybór

Korytka skarpowe przeznaczone są do wykonywania konstrukcji ścieku skarpowego. Wykorzystuje się je na skarpach i układa prostopadle do drogi. Dzięki temu, nadmiar wody może bezpośrednio trafić do studzienki kanalizacyjnej, czy też odbiornika. Poprzez zastosowanie właściwych elementów konstrukcyjnych i materiałów możemy zagwarantować wysoki współczynnik ich trwałości oraz odporności na uszkodzenia związane z działaniem wody.

korytka ściekowe trapezowe
korytka ściekowe skarpowe

Korytka ściekowe trapezowe

Korytka ściekowe trapezowe z naszej oferty są niezwykle istotnym elementem, który z powodzeniem jest wykorzystywany w budownictwie drogowym. To tradycyjne korytka, które układa się wzdłuż dróg, chodników, podjazdów i innych ciągów komunikacyjnych. Stanowią element odwodnienia pasa drogowego.

Sukcesywnie udowadniamy, że najważniejszy jest dla nas klient i jego satysfakcja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mamy pewność, że produkowane przez nas trapezowe korytka ściekowe będą spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nieszablonowe podejście, otwartość na innowacje oraz atrakcyjne ceny, to nasze największe atuty.

Korzystna oferta korytek ściekowych skarpowych

Naszą ofertę kierujemy głównie do przedstawicieli firm, jak i klientów prywatnych, dlatego zależy nam na tym, by każdy klient znalazł w BSW rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferta tanich, skarpowych korytek ściekowych cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców i inwestorów z województwa Małopolskiego, jednakże nie ograniczamy się do konkretnego obszaru działalności. Od lat z powodzeniem współpracujemy z klientami zlokalizowanymi na terenie całego kraju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i

 

Poniżej można sprawdzić naszą ofertę w zakresie koryt betonowych i płyt ażurowych przeznaczonych m.in. do rowów melioracyjnych:

 

wyroby3

 

Korytka ściekowe