Korytko skrzynkowe 55

Korytko skrzynkowe 55

39,00  netto

Na stanie

Wymiary [szer x wys x dł] 55 × 38 × 50 cm

Betonowe korytka skrzynkowe nadają się zarówno do skutecznego odprowadzania wody deszczowej jak i jako idealne rozwiązanie do układania przewodów elektrycznych w ziemi.

Korytka te zostały zaprojektowane z myślą o wielu zastosowaniach. Jednym z atutów tego betonowego koryta jest jego rozmiar, dzięki czemu radzi sobie z transportowaniem dużej ilości wody deszczowej. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i wysokiej wytrzymałości, nasze korytka skrzyniowe skutecznie przewodzą wodę, minimalizując ryzyko zalania i powstawania kałuż.

Dodatkowo, nasze korytka skrzynkowe zapewniają praktyczne rozwiązanie dla układania w nich przewodów elektrycznych, rur czy peszli. Ich alternatywną nazwą są koryta kablowe.

W naszej ofercie niezwykle istotnym elementem są także zbrojone żelbetonowe pokrywy dedykowane specjalnie do betonowych korytek skrzynkowych. Te solidne i trwałe pokrywy gwarantują ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi jak również minimalizują niekorzystne warunki środowiskowe. Odpowiednio osadzone koryto skrzyniowe przykryte pokrywą, gwarantuje bezpieczne przeprowadzenie przez nie infrastruktury kablowej, jak i łatwy późniejszy dostęp do niej.

Podane ceny mają charakter informacyjny i choć staramy się je aktualizować na bieżąco to nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. W sprawie konkretnej wyceny prosimy o kontakt z firmą.